2026-05-11
| Merken | AUO |
| Model P/N | G101UAN01.1 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 224PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 216.81 ((W) × 135.5 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 229.4 ((H) × 150 ((V) × 5,05 ((D) mm |
| Behandeling | Hardcoating |
| Luminansie | 800 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 53% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Gewicht | 170 g (max.) |
| Ontworpen voor | Industrieel, buitenshuis |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (2 lijnen), eDP1.2, 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |