2026-04-29
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G101STN01.A |
| Paneel Grootte | 10,1 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)×600, WSVGA, 117PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 222,72(B)×125,28(H) mm |
| Bezel Opening | 226,43(B)×128,1(H) mm |
| Afmetingen | 235(B)×143(H) ×5,5(D) mm |
| Oppervlak | Antiglare, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Responstijd | 7/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 262K/16,7M 45% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 20K uur , Zonder Driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Gewicht | 184,5g (Typ.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signaal Interface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) , 40 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 60 °C ; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |