2026-05-12
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G101STN01.5 |
| Panelgrootte | 10.1 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezelopening | 226.43 ((W) × 128.1 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 235 ((W) × 143 ((H) × 5,5 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/60/60 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 7/9 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M 45% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 15K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 340 g (maximaal.) |
| Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit), 50 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/10/18/-8V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |