2026-04-25
| Merk | AUO |
| Paneelmodel | G101STN01.4 |
| Diagonale Afmeting | 10,1 inch |
| Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Aantal Pixels | 1024(RGB)×600 (WSVGA) 117PPI |
| Indeling | RGB Verticale Streep |
| Actief Gebied (mm) | 222,72 × 125,28 (H×V) |
| Omtrek (mm) | 235 × 143 × 5,2 (H×V×D) |
| Rand Gebied (mm) | 226,43 × 128,1 (H×V) |
| Behandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Luminantie | 350 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Responstijd | 7/9 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Werkmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K/16,7M 45% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED , 50K uur , Met LED Driver |
| Gewicht | 180g (Typ.) |
| Gebruikt voor | Industrieel |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) , 40 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -30 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 60 °C |