2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G101QAN01.1 |
| Panelgrootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCD module |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale balk |
| Afbeeldingsgebied | 135.36 × 216.576 (H×V) mm |
| Grootte van de contour | 142.96 × 228,04 × 4,05 (H×V×D) mm |
| Oppervlakte | Spiegel (Haze 0%) |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, normaal gesproken zwart display, transmisief |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 45% NTSC |
| Typ van de lamp | 5 strijken WLED, 15 km uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 120 g (max.) |
| Signalinterface | MIPI (2 ch, 4 gegevenslijnen), connector, 61 pinnen |
| Inlaatspanning | 1.8/5.6/-5.6V (type) (IOVCC/VSP/VSN) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |