2026-04-30
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G101EAN02.4 |
| Panelgrootte | 10.1" |
| Paneltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800 [WXGA] 149PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale balk |
| Afbeeldingsgebied | 216.96 × 135,6 (H×V) mm |
| Helderheid | 400 (type) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, normaal gesproken zwart display, transmisief |
| Reactietijd | 29 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 50% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 20 km uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Signalinterface | LVDS (1 ch,8-bit), 40 pinnen, aansluiting |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |