2026-04-25
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G101EAN01.0 |
| Paneel Grootte | 10,1 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Resolutie | 800(RGB)×1280 [WXGA] 150PPI |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 135,36 × 216,576 mm (H×V) |
| Afmetingen | 150,3 × 232,43 × 4,8 mm (H×V×D) |
| Oppervlak | Mat oppervlak, anti-reflectiebehandeling |
| Helderheid | 350 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000 : 1 (Typ.) [Transmissie] |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (Typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Weergavekleuren | 16,7M , 60% NTSC |
| Lamp Type | WLED , 15K uur, geen driver |
| Frequentie | 60Hz |
| Paneel Gewicht | 161g (Max.) |
| Signaal Interface | MIPI (4 datalanes) , terminal, 39 pins |
| Ingangsspanning | 1,8/3,3V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
| Omgeving | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |