2026-04-25
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G101EAN01.0 |
| Panelgrootte | 10.1 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 1280 [WXGA] 150 PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 135.36 × 216.576 mm (H×V) |
| Grootte van de contour | 150.3 × 232,43 × 4,8 mm (H×V×D) |
| Oppervlakte | Mat oppervlak, antireflectiebehandeling |
| Helderheid | 350 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Type) [Oordrag] |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 60% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED, 15 km uur, geen bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht van het paneel | 161 g (max.) |
| Signalinterface | MIPI (4 datalijnen), terminal, 39 pins |
| Inlaatspanning | 1.8/3.3V (type) (VDDIO/VDD) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |