2026-05-28
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G080UAN02.1 |
| Panelgrootte | 8.0" |
| Paneltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1200 ((RGB) × 1920 (WUXGA) 283PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale balk |
| Afbeeldingsgebied | 107.64 × 172.224 (H×V) mm |
| Grootte van de contour | 114.6 × 184,125 × 3,95 (H×V×D) mm |
| Behandeling | Verblinding (Haze 0%) |
| Helderheid | 390 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, normaal gesproken zwart display, transmisief |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Tf) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 60% NTSC |
| Typ van de lamp | 8S4P WLED, 15 km uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Signalinterface | MIPI (4 datalijnen), connector, 51 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |