2026-04-29
| Vervaardiging | AUO |
| Modelnaam | G070VTT01.0 |
| Schermgrootte | 7.0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Aantal pixels | 800×480 ((RGB) (WVGA) 133PPI |
| De regeling | RGB horizontale strook |
| Actieve oppervlakte ((mm) | 152.4 × 91,44 (H × V) |
| Lijst (mm) | 165 × 105,8 × 4,81 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 380 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 65/65/50/60 (type) |
| Reactietijd | 12/18 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K 50% NTSC. |
| Achterlicht | 8S3P WLED, 10km uur, geen bestuurder |
| De massa | 159 ± 15 g |
| Gebruikt voor: | Industrieel |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | 4-draad Resistive Touch |
| Type signaal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 40 pins FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Torage Tem.: -30 ~ 80 °C Bedieningstem.: -20 ~ 70 °C |