2026-05-16
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | G070VTN02.0 |
| Diagonale maat | 7,0 inch |
| Type | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Pixelnummer | 800(RGB)*480, WVGA, 133PPI |
| Configuratie | RGB verticale streep |
| Schermgrootte | 152,4(B)*91,44(H) mm |
| Zichtbaar gebied | 155,41(B)*94,66(H) mm |
| fysieke dimensie | 169(B)*103,51(H) *6,52(D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 1500 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 600:1 (typ.) (TM) |
| Reactietijd | 12/18 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kijkhoek | 65/65/50/60 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, normaal wit display, transmissief |
| Ondersteuning kleur | 262K, 66% NTSC |
| Lichtbron | 8S2P WLED, 10K uur, zonder driver |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Scherm gewicht | 157 g (typ.) |
| Interfacetype | Parallelle RGB (1 kanaal, 6-bit), 50 pinnen, FPC |
| Voeding | 3,3/11,0/20,0/-10,0V (standaard)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Omgeving | Werk: -30 ~ 70 °C; Opslag: -40 ~ 95 °C; Trillingsbestendigheid: 2,9G (28,4 m/s²) |