2026-04-29
| Merk | AUO |
| Model P/N | G065VN01 V221 |
| Diagonaal | 6.5" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640(RGB)×480, VGA 122PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 132.48(B)×99.36(H) mm |
| Bezel Opening | 135.9(B)×102.8(H) mm |
| Afmetingen(mm) | 153(B)×118(H)×11.2(D) |
| Luminantie | 800 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Gewicht | 170g (Typ.) |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Antireflectie, Harde coating (3H), Antireflectie |
| Contrastverhouding | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Werkmodus | AHVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Achtergrondverlichting | WLED , 70K uur , Met LED Driver |
| Gebruikt voor | Industrieel、Buitenshuis Hoge Helderheid |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20 pins Connector |
| Voedingsspanning | 3.3V (Typ.) |
| Max. Waardes | Opslag Temp.: -30 ~ 80 °C Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80 °C |