2026-04-25
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | G057QTN01.0 |
| schermgrootte | 5.7 inch. |
| Paneltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1600 ((RGB) × 900 ((HD+) 91PPI |
| Pixelconfiguratie | Verticale RGB-balken |
| Afbeeldingsgrootte | 115.2 × 86,4 mm (H × V) |
| zichtbare grootte | 118.2 × 89,4 mm (H × V) |
| fysieke dimensie | 144 × 104,6 × 12,8 mm (H×V×D) |
| oppervlak | Matte, harde coating (3H) |
| Helderheid (cd/m2) | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700: 1 (type) (overdracht) |
| Zienhoek | 80/80/70/70 (Type) (CR≥10) |
| reactiesnelheid | 15/10 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| weergave modus | TN, normaal wit, transreflectief |
| Aantal kleuren | 262K, 50% NTSC. |
| Tipe achterlicht | WLED, 50K uur, met LED-driver |
| refresh rate | 60 Hz |
| schermgewicht | 150/165 g (type/max.) |
| signaalsysteem | CMOS (1 ch, 6-bit), terminal, 33 pinnen |
| Voerspanning | 3.3V (type.) |
| maximale rating | Bergingstemperatuur: -30 ~ 85 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 85 °C |