2026-04-30
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | G043FTT01.0 |
| Diagonale Afmeting | 4,3 inch |
| Type | a-Si TFT-LCD, LCD-module |
| Aantal pixels | 480(RGB)*272, WQVGA, 128PPI |
| Configuratie | RGB Verticale Stripe |
| Schermafmeting | 95,04(B)*53,856(H) mm |
| Zichtbaar gebied | 100,8(B)*58,76(H) mm |
| Fysieke afmeting | 105,5(B)*67,2(H) mm |
| Oppervlak | Mat (haze 8%), Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 400:1 (typ.) (transmissie) |
| Responstijd | 15/20 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kijkhoek | 65/65/50/55 (typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart display, transmissief |
| Ondersteunde kleuren | 16,7M, 50% NTSC |
| Lichtbron | 9S1P WLED, 10K uur, zonder driver |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Schermgewicht | 59,0g (typ.) |
| Interface Type | Parallel RGB (1 kanaal, 8-bit), 45 pinnen, FPC |
| Voeding | 3,3/3,3V (typ.)(VDD/VDDIO) |
| Omgeving | 0 ~ 70 °C; Opslag: -30 ~ 80 °C |