2026-05-25
| Merken | AUO |
| Model P/N | C101UAN01.0 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 224PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 217.44 ((W) × 135.9 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 236.96 × 163 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 1400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Reactie | 25 (max.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 100%sRGB |
| Achterlicht | WLED |
| De massa | 425±43 g |
| Gebruikt voor: | Buitenshuis hoge helderheid、Automotive display |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 60 pins FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 85 °C Vibratieniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |