2026-05-15
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | C090EAN01.1 |
| Diagonale maat | 9,0 inch |
| Type | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Pixelnummer | 1280(RGB)*720, WXGA, 163PPI |
| Configuratie | RGB verticale streep |
| Schermgrootte | 198,72(B)*111,78(H) mm |
| Zichtbaar gebied | 202,02(B)*114,74(H) mm |
| fysieke dimensie | 210(B)*126,8(H) mm |
| Oppervlak | Mat |
| Helderheid | 680 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (standaard) (transmissie) |
| Reactietijd | 15/15 (Max.)(Tr/Td) ms |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart display, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 16,7 miljoen, 70% NTSC |
| Lichtbron | 6S3P WLED, 10K uur, zonder driver |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Uiterlijk stijl | Gemiddelde dikte (PCBA recht, 3,4 ~ 4,0 mm dik) |
| Interfacetype | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 40-pins, connector |
| Voeding | 3,3/3,3 V (standaard) (VDD/VDDA) |
| Omgeving | Werk: -30 ~ 85 °C; Opslag: -40 ~ 95 °C; Trillingsbestendigheid: 2,9G (28,4 m/s²) |