2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | B173ZAN06.4 |
| Diagonale maat | 17,3" |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 3840(RGB)×2160, UHD 255PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 381,888(B)×214,812(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek afm. | 389,89(H)×238,31(V)×3,5(D)mm |
| Behandeling | Ontspiegeld |
| Luminantie | 500 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 9 (typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 1,07B 100% Adobe RGB |
| Lichtbron | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Vormstijl | Slank (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop, gamen |
| Framesnelheid | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | eDP (4 rijstroken), eDP1.4a, 40-pins connector |
| Voeding | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |