2026-05-23
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | B173ZAN03.0 |
| Paneelgrootte | 17,3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 3840(RGB)×2160 UHD 255PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale balken |
| Weergavegebied | 381,89(B)×214,81(H) mm |
| Omtrekgrootte | 398,89(B)×238,31(H)×3,5(D) mm |
| Oppervlak | Mat |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (standaard) (transmissie) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (standaard) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 27 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16,7M, 100% Adobe RGB |
| Lamptype | WLED, 15K uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signaalinterface | 40 pinnen eDP (4 rijstroken), eDP1.3, terminal |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |