2026-05-20
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | B173HAN04.2 |
| Paneelgrootte | 17,3" |
| Paneeltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080[FHD] 127PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale balken |
| Weergavegebied | 381,888 × 214,812 (H×V) mm |
| Omtrekgrootte | 389,89 × 238,31 × 3,5 (H×V×D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 (typ.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (standaard) (transmissie) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (standaard) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16,2M, 72% NTSC |
| Lamptype | WLED, 15K uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signaalinterface | eDP (2 rijstroken), eDP1.3, terminal, 30 pinnen |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C |