2026-05-16
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | B173HAN01.3 |
| Panelgrootte | 17.3 |
| Paneltype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI |
| Pixelformaat | Verticale RGB-balken |
| Afbeeldingsgebied | 3810,888 × 214,812 mm (H × V) |
| Grootte van de contour | 398.1 × 250,5 × 4 mm (H×V×D) |
| Oppervlakte | Matte, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 7001 (type) (transmissie) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.2M, 72% NTSC. |
| Typ van de lamp | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | eDP (2 Lanes), eDP1.2, terminal, 30 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |