2026-05-25
| Merk | AUO |
| Model-P/N | B170QAN01.2 |
| Diagonale maat | 17,0" |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 2560(RGB)×1600, WQXGA 177PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 366,34(B)×228,96(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrekgrootte | 372,836(B)×240,11(H)×5(D) mm |
| Oppervlak | Ontspiegeld |
| Helderheid | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (typ.)(Tr+Td), 3 (typ.)(G tot G)(OD) |
| Kleuren weergeven | 16,2M 100% DCI-P3 |
| Lamptype | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Frequentie | 240 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | Slank (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Sollicitatie | Laptop, gamen |
| Signaalinterface | eDP (4 rijstroken), eDP1.4, 40-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |