2026-05-19
| Merk | AUO |
| Model-P/N | B160UAN03.0 |
| Diagonale maat | 16,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1200, WUXGA 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 344,68(B)×215,42(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrekgrootte | 350,38(B)×226,17(H)×5(D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m² (std.) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16,7 miljoen 45% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Vormstijl | Slank (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Oppervlak | Ontspiegeld, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 30 (typ.)(Tr+Td) |
| Lamptype | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Sollicitatie | Laptop |
| Signaalinterface | eDP (2 rijstroken), eDP1.2, 30-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |