2026-05-29
| Merken | AUO |
| Model P/N | B156HAN15.H |
| Diagonale grootte | 15.6" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 350.66 ((H) × 216.15 ((V) × 3.2 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Vormstijl | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop, gamen |
| Framerate | 144 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (4 lijnen), eDP1.3, 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |