2026-05-28
| merk | AUO |
| Modelnaam | B156HAN02.4 |
| schermgrootte | 15.6 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 141PPI |
| Pixel-arrangement | RGB verticale balk |
| Afbeeldingsgrootte | 344.16 (horizontaal) × 193.59 (verticaal) mm |
| fysieke dimensie | 350.66 (horizontaal) × 216.15 (verticaal) × 3.2 (dik) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Matte |
| Helderheid weergeven | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrast | 8001 (type) (transmissie) |
| Het beste perspectief | Volledig zicht |
| Optische modus | AHVA, normaal gesproken zwart display, transmisief |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reageren | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Ondersteuningskleur | 262K, 72% NTSC |
| Tipe achterlicht | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Gewicht van het scherm | Dunne scherm (PCBA recht, dikte ≤ 3,2 mm) |
| Solliciteer | notitieboek |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| Aanraakfunctie | Geen aanraking. |
| Interface type | 30 pinnen eDP (2 Lanes), aansluiting |
| Voerspanning | 3.3V (type.) |
| Toepassingsomgeving | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C |