2026-05-22
| Merken | AUO |
| Model P/N | B140UAN02.1 |
| Diagonale grootte | 14.0" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 161PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 301.594 ((W) × 188.496 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | WLED, met LED-driver |
| Vormstijl | Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP, eDP1.4Aansluiting |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |