2026-05-25
| Merken | AUO |
| Model P/N | B140QAN05.H |
| Diagonale grootte | 14.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2240 ((RGB) × 1400 188PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 301.526 ((W) × 188.454 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 306.55 ((W) × 204.47 ((H) × 2.8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 12001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 20 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 99%sRGB |
| Typ van de lamp | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Vormstijl | Slim (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Toepassing | Laptop |
| Signalinterface | eDP (4 lijnen), eDP1.4, 40 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |