2026-05-11
| Fabrikant | AUO |
| Modelnaam | B140HTN01.2 |
| Diagonale maat | 14,0 inch |
| Type | a-Si TFT-LCD, LCD-module |
| Pixelnummer | 1920(RGB)*1080FHD 157PPI |
| Configuratie | RGB verticale streep |
| Schermgrootte | 309,14(H)*173,89(V) mm |
| fysieke dimensie | 320,4(H)*205,1(V) *3(T) mm |
| Oppervlak | Mat (nevel 20%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 400:1 (standaard) (transmissie) |
| Reactietijd | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kijkhoek | 45/45/15/35 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | TN, normaal wit display, transmissief |
| Ondersteuning kleur | 262K, 60% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Uiterlijk stijl | Dun scherm (PCBA recht, dikte ≤3,2 mm) |
| Interfacetype | 30-pins eDP (2 rijstroken), connector |
| Voeding | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |