2026-05-22
| Merken | AUO |
| Model P/N | B140HAN07.1 |
| Diagonale grootte | 14.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 309.37 ((W) × 174.02 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 315.87×187.68×5.25 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare, Hard coating (3H), Reflectie 4,3% (Type.) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 700: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.2M 45% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 15 km uur, met LED-driver |
| De vorm van de contour | Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Gebruikt voor: | Laptop |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (2 lijnen), eDP1.2, Connector30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |