2026-05-22
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | B140HAN06.8 |
| Paneelgrootte | 14,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 309,37(B)×174,02(H) mm |
| Omtrekgrootte | 314,37(B)×189,12(H)×2,6(D) mm |
| Oppervlak | Mat, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 1200:1 (typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (standaard) (CR≥10) |
| Weergavemodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16,7M, 100% sRGB |
| Lamptype | WLED, 15K uur, met LED-driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signaalinterface | eDP (2 rijstroken), eDP1.4, terminal, 30 pinnen |
| Ingangsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |