2026-05-15
| Merk | AUO |
| Model-P/N | B140HAN04.D |
| Diagonale maat | 14,0" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080, FHD 157PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 309,37(B)×174,02(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek afm. | 315,84(H)×186,4(V)×5(D) mm |
| Behandeling | Ontspiegeld, harde coating (3H), reflectie 4,3% (typ.) |
| Luminantie | 250 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 700:1 (standaard) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 262K 45% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Vormstijl | Slank (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | eDP (2 rijstroken), eDP1.2, 30-pins connector |
| Voeding | 3,3 V (typ.) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |