2026-05-23
| fabrikant | AUO |
| Modelnaam | B140HAK01.3 |
| schermgrootte | 14,0 inch |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCD-module |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080 [FHD] 157PPI |
| Schermgrootte | 309,14 × 173,89 mm (H×V) |
| fysieke dimensie | 320,4(H)×205,1(V)×3,2(T) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Harde coating (3H) |
| Helderheid weergeven | 220 cd/m² (std.) |
| Contrast | 800:1 (standaard) (transmissie) |
| Optische modus | AHVA, normaal zwart display, doorlatend |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| reageren | 30 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Aantal van | 262K, 45% NTSC |
| Type achtergrondverlichting | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Toepassen op | notitieboekje |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touch-functie | Aanraking op cel |
| signaal systeem | eDP (2 rijstroken), 40 pinnen, connector |
| Voedingsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Maximaal | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |