2026-05-22
| Merk | AUO |
| Model-P/N | B133UAN01.3 |
| Diagonale maat | 13,3" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 1920(RGB)×1200, WUXGA 170PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Actief gebied | 286,042(B)×178,776(H) mm |
| Randopening | - |
| Luminantie | 400 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 800:1 (standaard) (TM) |
| Richting bekijken | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (typ.)(Tr+Td) |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | AHVA, normaal zwart, doorlatend |
| Ondersteuning kleur | 16,7M 100% sRGB |
| Lichtbron | WLED |
| Vormstijl | Slank (PCBA plat, T≤3,2 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framesnelheid | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interfacetype | eDP, eDP1.4-connector |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: 0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |