2026-05-29
| Merken | AUO |
| Model P/N | B133UAN01.2 |
| Diagonale grootte | 13.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 170PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 286.042 ((W) × 178.776 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | WLED |
| Vormstijl | Slim (PCBA gebogen, T≤3,0 mm) |
| Ontworpen voor | Laptop |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP, eDP1.4Aansluiting |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |