2026-05-28
| fabrikant | AUO |
| Modelnaam | B133HAK02.1 |
| schermgrootte | 13,3 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Oplossing | 1920(RGB)×1080 [FHD] 166PPI |
| Pixel-opstelling | RGB-driehoek |
| Schermgrootte | 293,76 × 165,24 mm (H×V) |
| fysiek | 300,26(B)×177,55(H)×4,5(D) mm |
| Oppervlak | Harde coating (3H) |
| Helderheid | 300 cd/m² (typ.) |
| Contrast | 700: 1 (standaard) [Verzending] |
| Optische modus | AHVA, normaal zwart display, doorlatend |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| reageren | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Type achtergrondverlichting | WLED, 15.000 uur, met LED-driver |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Touch-functie | Geen aanraking |
| signaal systeem | eDP (2 rijstroken), 40 pinnen, connector |
| Voedingsspanning | 3,3 V (typ.) |
| Maximaal | Werkend: 0 ~ 50 °C; Opslag: -25 ~ 60 °C |