2026-03-31
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMSA05BV07 |
| Diagonale grootte | 10.5" |
| Paneltype | AM-OLED, montage |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 287PPI |
| Pixelformaat | S-streep RGB |
| Actief gebied | 226.56 ((W) × 141.6 ((H) mm |
| Bezelopening | 227.56 ((W) × 142.6 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 241.16 ((H) × 170.603 ((V) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 100001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | - |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 97%NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | 154 g (type) |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | On-Cell Touch, I2C |
| Interface type | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 80 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.3/5.0V (Type.) ((VDD1/VDD2/ELVDD) |