2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS840CS03 |
| Diagonale Afmeting | 8.4" |
| Paneeltype | AM-OLED, OLED |
| Resolutie | 1600(RG/BG)×2560, WQXGA 294PPI |
| Pixelformaat | Diamond Pixels |
| Actief Gebied | 112.8(B)×180.48(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Omtrek Afm. | 121.4(H)×195.3(V) mm |
| Behandeling | Antireflectie |
| Luminantie | 300 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥100) |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M 102%NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | 87.0g (Typ.) |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touch Panel | On-Cell Touch, I²C |
| Interface Type | MIPI (2 ch, 4 datalanes), 60 pins Connector |
| Voeding | 1.8/1.8/3.0V (Typ.)(VDDR/VDD3/VCI) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -55 ~ 110 °C |