2026-03-30
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS596DU08-0 |
| Diagonale grootte | 6.0" |
| Paneltype | AM-OLED, montage |
| Resolutie | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 402PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief gebied | 74.16 ((W) × 131.84 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 81.26 ((H) × 151,4 ((V) × 1,61 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 100001 (min.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 88/88/88/88 (min.) |
| Operatiemodus | - |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100% NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | PCAP, I2C |
| Interface type | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 60 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.1/4.0V (type) (IOVDD/VCI/VBAT) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |