2026-03-26
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS568AT41-0 |
| Diagonale Afmeting | 5,7" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 1080(RG/BG)×1920, FHD 316PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 70,74(B)×125,76(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 76,4(H)×148,84(V) mm |
| Behandeling | Hardcoating |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 100%NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele Telefoon |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | PCAP, I²C |
| Interface Type | MIPI (4 datalanes), 40 pins Connector |
| Voeding | 1,8/3,0/3,8V (Typ.)(VDD/VCI/VBAT) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |