2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS567JD09 |
| Diagonale Afmeting | 5,7" |
| Paneeltype | AM-OLED, OLED |
| Resolutie | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 423PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 70,56(B)×125,44(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 73,2(B)×132,76(H)×1,02(D) mm |
| Behandeling | Hard coating |
| Luminantie | 120 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | - |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | - |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 103%NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele Telefoon、HMD VR AR |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touch Panel | Zonder |
| Interface Type | MIPI (2 ch, 4 datalanes)Connector |
| Voeding | 1,8/3,3/3,8V (Typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C ; Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |