2026-03-30
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS549KU08-0 |
| Diagonale Afmeting | 5,5" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 1080(RG/BG)×1920, FHD 327PPI |
| Pixelformaat | Diamond Pixels |
| Actief Gebied | 68,31(B)×121,44(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 72,71(H)×149,71(V)×1,85(D) mm |
| Behandeling | Hardcoating |
| Luminantie | 380 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M 103%NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen Voor | Mobiele Telefoon |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | PCAP, I²C |
| Interface Type | MIPI (4 datalanes), 40 pins Connector |
| Voeding | 1,8/3,0/4,0V (Typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |