2026-04-14
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS549JG11-0 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | AM-OLED, montage |
| Resolutie | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 436PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief gebied | 68.4 ((W) × 121,6 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 72.45 ((W) × 146.96 ((H) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 88/88/88/88 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M 103% NTSC |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Gewicht | - |
| Oppervlakte | - |
| Contrastverhouding | 600001 (min.) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | - |
| Reactietijd | - |
| Typ van de lamp | zelf |
| Aanraakscherm | PCAP, I2C |
| Toepassing | |
| Signalinterface | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 60 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 1.8/3.0/3.7/7.3V (Type.) ((VDD3/VCI/VBAT/VLIN) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 60 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C |