2026-04-07
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS549HE38 |
| Diagonale Afmeting | 5,5" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 1080(RG/BG)×1920, FHD 327PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 68,31(B)×121,44(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 74,82(B)×154,82(H) mm |
| Oppervlak | Hardcoating |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | - |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Min.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | - |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Weergavekleuren | 16,7M 102%NTSC |
| Lamp Type | zelf |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | On-Cell Touch |
| Paneelgewicht | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Signaalinterface | MIPI (4 datalanes), 40 pins Connector |
| Ingangsspanning | 1,8/3,0/3,7V (Typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C ;Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |