2026-04-10
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS549HE12 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | AM-OLED, montage |
| Resolutie | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 321PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief gebied | 68.31 ((W) × 124.44 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Zienhoek | 88/88/88/88 (min.) |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | - |
| Kleurdiepte | 16.7M 100% NTSC |
| Achterlicht | zelf |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | On-Cell Touch |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 60 °C |