2026-03-31
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS546KD09-0 |
| Diagonale Afmeting | 5,5" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 438PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 68,04(B)×120,96(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Buitenafmetingen | 73,47(B)×152,04(H)×1,71(D) mm |
| Oppervlak | Anti-vingerafdruk |
| Helderheid | 390 cd/m² (Typ.) |
| Contrastverhouding | 100:1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Weergavemodus | - |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Weergavekleuren | 16,7M 103%NTSC |
| Lamp Type | zelf |
| Frequentie | 60Hz |
| Touchscreen | PCAP, I²C |
| Paneel Gewicht | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Signaalinterface | MIPI (2 ch, 4 datalanes), 60 pins Connector |
| Ingangsspanning | 1,8/3,0V (Typ.)(VDD/VCI) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C ; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |