2026-03-31
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS499KP07-0 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | AM-OLED, OLED |
| Resolutie | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 360PPI |
| Pixelformaat | Diamanten pixels |
| Actief gebied | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 66.5 ((H) × 140.8 ((V) × 1.51 ((D) mm |
| Behandeling | Anti-vingerafdrukken |
| Luminansie | 390 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 1001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 88/88/88/88 (type) |
| Operatiemodus | - |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 103% NTSC |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | PCAP, I2C |
| Interface type | MIPI (4 datalijnen), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.0V (Type.) ((VDD/VCI) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |