2026-04-10
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS499KP05 |
| Diagonale Afmeting | 5.0" |
| Paneeltype | AM-OLED, OLED |
| Resolutie | 1080(RG/BG)×1920, FHD 360PPI |
| Pixelformaat | Diamond Pixels |
| Actief Gebied | 62.1(B)×110.4(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Luminantie | - |
| Contrastverhouding | 100000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Reactie | - |
| Goed Zichtbaar bij | Symmetrie |
| Werkmodus | - |
| Kleurdiepte | 16.7M |
| Achtergrondverlichting | zelf |
| Massa | - |
| Gebruikt voor | Mobiele Telefoon |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | PCAP |
| Max. Waarderingen | Opslag Temp.: -30 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C |