2026-04-02
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS480CZ14-0 |
| Diagonale Afmeting | 4.8" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 59.76(B)×106.24(H) mm |
| Randopening | - |
| Omtrek(mm) | 64.8(B)×137.2(H)×1.5(D) |
| Luminantie | 350 (Typ.)(cd/m²) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Goede weergave bij | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 16.7M 100% NTSC |
| Massa | - |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Behandeling | Hardcoating |
| Contrastverhouding | 3400 : 1 (Min.) (TM) |
| Werkmodus | - |
| Reactie | - |
| Achtergrondverlichting | zelf |
| Gebruikt voor | Mobiele telefoon |
| Touchscreen | PCAP, I²C |
| Signaaltype | MIPI (4 datalanes), 40 pins Connector |
| Spanningsvoorziening | 1.8/3.0/3.8V (Typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Max. Waardes | Opslagtemp.: -30 ~ 70 °C Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C |