2026-03-26
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS480CZ01-0 |
| Diagonale Afmeting | 4.8" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Pixelformaat | RG/BG PenTile |
| Actief Gebied | 59.76(B)×106.24(H) mm |
| Randopening | - |
| Buitenafmetingen | 64.8(B)×137.2(H) mm |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Beste weergave op | Symmetrie |
| Weergavekleuren | 16.7M 100%NTSC |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | - |
| Oppervlak | Hardcoating |
| Contrastverhouding | 3400:1 (Min.) (TM) |
| Weergavemodus | - |
| Responstijd | - |
| Lamp Type | zelf |
| Touchscreen | PCAP, I²C |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Signaalinterface | MIPI (4 datalanes), 40 pins Connector |
| Ingangsspanning | 1.8/3.0/3.8V (Typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C ; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |