2026-03-27
| Merk | Samsung |
| Model P/N | AMS397GE66 |
| Diagonale Afmeting | 4.0" |
| Paneeltype | AM-OLED, Assemblage |
| Resolutie | 480(RGB)×800, WVGA 235PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Actief Gebied | 51.84(B)×86.4(H) mm |
| Randopening | - |
| Kijkrichting | Symmetrie |
| Responstijd | - |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Bedrijfsmodus | - |
| Ondersteunde Kleuren | 16.7M |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | - |
| Ontworpen Voor | Mobiele Telefoon |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | PCAP |
| Omgeving | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 70 °C |