2026-03-13
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS300FW01 |
| Diagonale grootte | 3.0" |
| Paneltype | AM-OLED, OLED, volledige module |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 432, WQVGA 165PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 36.96 ((W) × 66.3 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 40.76 ((W) × 74.44 ((H) × 0.88 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 100001 (type) (TM) |
| Zienhoek | - |
| Afbeeldingsmodus | - |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 0.05 (max.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 73%NTSC |
| Typ van de lamp | zelf, 20K uur |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG ingebouwd S6E63D4 |
| Gewicht van het paneel | 8.00 g (type.) |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI, 49 pins FPC |
| Inlaatspanning | 1.8/2.8V (VDD3/VCI) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C; Bergingstemperatuur: -40 ~ 85 °C |